W Poradni Endokrynologicznej oferujemy kompleksowe usługi związane z diagnostyką, leczeniem oraz monitorowaniem chorób związanych z zaburzeniami hormonalnymi i gruczołami dokrewnymi. Nasze usługi obejmują:

  1. Diagnostykę zaburzeń hormonalnych: Przeprowadzamy szczegółowe badania diagnostyczne, w tym badania krwi, obrazowe (np. ultrasonografia), testy czynnościowe gruczołów dokrewnych oraz ocenę objawów klinicznych, w celu ustalenia diagnozy i zidentyfikowania przyczyn zaburzeń hormonalnych, takich jak np. nadczynność tarczycy, niedoczynność przytarczyc, czy cukrzyca.
  2. Leczenie zaburzeń hormonalnych: Opracowujemy spersonalizowane plany leczenia, które mogą obejmować terapię farmakologiczną, czy suplementację hormonalną. Naszym celem jest przywrócenie równowagi hormonalnej i poprawa stanu zdrowia pacjenta.
  3. Konsultacje i porady endokrynologiczne: Udzielamy profesjonalnych porad dotyczących zarządzania zaburzeniami hormonalnymi, możliwości leczenia, prognozy choroby oraz zasad samoopieki. Dostarczamy również wsparcie psychologiczne i edukacyjne, aby pomóc pacjentom zrozumieć ich stan zdrowia i podjąć świadome decyzje dotyczące leczenia.

W Poradni Endokrynologicznej staramy się zapewnić kompleksową opiekę nad pacjentami z zaburzeniami hormonalnymi, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Działamy z zamiłowaniem do medycyny oraz zrozumieniem dla sytuacji każdego pacjenta.

Pamiętaj! Na podstawie jednego skierowania możesz zarejestrować się tylko w jednej placówce udzielającej świadczeń w danym zakresie.

 

Wizyta w poradni w ramach NFZ wymaga posiadania e-skierowania.

Przy wizycie w poradni specjalistycznej pacjent powinien posiadać ważne e-skierowanie, oprócz dokumentu potwierdzającego jego uprawnienia do korzystania z usług zdrowotnych. E-skierowanie jest niezbędne do przeprowadzenia badań diagnostycznych oraz otrzymania świadczeń w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

 

WAŻNE:

E-skierowanie do lekarza specjalisty nie może być zastąpione kartą informacyjną z leczenia szpitalnego, izby przyjęć ani szpitalnego oddziału ratunkowego. Jeśli w karcie informacyjnej wskazana jest kontynuacja leczenia, skierowanie powinien wystawić lekarz prowadzący leczenie pacjenta w szpitalu.

 

Odwołanie wizyty/zmiana terminu

Z myślą o Państwa komforcie i oczekiwaniach, a także naszym profesjonalnym podejściu, które wymaga odpowiedniego przygotowania się do każdej umówionej wizyty, uprzejmie prosimy o wcześniejsze poinformowanie Poradni o ewentualnym odwołaniu lub potrzebie ustalenia nowego terminu spotkania, najpóźniej dzień przed ustalonym terminem. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

 

Informacje dla pacjentów

Godzina podana w rejestracji jest jedynie orientacyjnym czasem, w którym planowane jest przyjęcie do lekarza lub wykonanie zabiegu medycznego w Poradni. Ostateczny czas zależy od aktualnego stanu zdrowia pacjentów oraz od przebiegu udzielania świadczeń poprzedzających wizytę, na którą pacjent się umówił. W związku z tym, prosimy o przybycie do Poradni około 10 minut przed podanym czasem rejestracji, aby zapewnić sobie odpowiednią ilość czasu na wizytę. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Metody rejestracji w naszej poradni:

  1. Telefoniczna: Możesz umówić się na wizytę dzwoniąc pod numer telefonu 22 7607 200. Nasz personel rejestracyjny pomoże Ci znaleźć dogodny termin.
  2. Osobiście: Istnieje możliwość zapisania się na wizytę osobiście, odwiedzając naszą poradnię i korzystając z usług recepcji.
  3. Poprzez osoby trzecie: Jeśli potrzebujesz, ktoś inny może umówić Cię na wizytę, dzwoniąc lub odwiedzając naszą poradnię w Twoim imieniu.

Dzięki różnorodnym metodom rejestracji, staramy się zapewnić naszym pacjentom łatwy i wygodny dostęp do potrzebnej opieki medycznej.

Pozostałe poradnie specjalistyczne
w ramach NFZ