Poniżej przedstawiamy informacje jak można do nas dojechać

Autobusem ZTM (od strony Warszawy)

Najwygodniej dotrzeć do nas autobusem linii 738. Przystanek początkowy Metro Trocka jest usytuowany przy Stacji Metra Trocka w Warszawie. Po około 39 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku Norwida 02. Przystanek znajduje się blisko Centrum Medycznego, w odległości ok. 170 metrów od bramy wejściowej do placówki.

 

Rozkład jazdy dostępny na stronie Warszawskiego transportu Publicznego: https://www.wtp.waw.pl/rozklady-jazdy/?wtp_dt=2021-01-04&wtp_md=3&wtp_ln=738&wtp_st=1458&wtp_pt=01&wtp_dr=B&wtp_vr=0&wtp_dy=1

Autobusem komunikacji prywatnej (od strony Warszawy)

Przystanek początkowy Dworzec Wileński jest usytuowany przy Galerii Wileńska wzdłuż Al. Solidarności w Warszawie. Po około 30 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku ks.Czartoryskiej 02. Po wyjściu z autobusu, należy kierować się prosto w stronę skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, następnie przy Cukierni Małgosia należy skręcić w prawo. Po skręceniu w prawo idziemy około 700 metrów prosto.

 

Przystanek ks.Czartoryskiej 02 znajduje się w centrum miasta, w odległości ok. 850 metrów od bramy wejściowej do placówki.

 

Rozkład jazdy dostępny na stronie Gminy Radzymin: https://www.radzymin.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&menu=21&strona=1

Autobusem komunikacji prywatnej (od strony Wołomina)

Przystanek początkowy Dworzec PKP jest usytuowany przy stacji PKP Wołomin w Wołominie. Po około 30 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku Norwida 01. Przystanek Norwida 01 znajduje się w odległości ok. 180 metrów od bramy wejściowej do placówki.