Jak do nas dojechać

Autobusem ZTM (od strony Warszawy)

Najwygodniej dotrzeć do nas autobusem linii 738. Przystanek początkowy Metro Trocka jest usytuowany przy Stacji Metra Trocka w Warszawie. Po około 39 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku Norwida 02. Przystanek znajduje się blisko Centrum Medycznego, w odległości ok. 170 metrów od bramy wejściowej do placówki.

Rozkład jazdy dostępny jest na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego: Rozkład jazdy linii 738

Autobusem komunikacji prywatnej (od strony Warszawy)

Przystanek początkowy Dworzec Wileński jest usytuowany przy Galerii Wileńska wzdłuż Al. Solidarności w Warszawie. Po około 30 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku ks.Czartoryskiej 02. Po wyjściu z autobusu, należy kierować się prosto w stronę skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, następnie przy Cukierni Małgosia należy skręcić w prawo. Po skręceniu w prawo idziemy około 700 metrów prosto.

Przystanek ks.Czartoryskiej 02 znajduje się w centrum miasta, w odległości ok. 850 metrów od bramy wejściowej do placówki.

Rozkład jazdy dostępny jest na stronie Gminy Radzymin: Rozkład jazdy komunikacji prywatnej

Autobusem komunikacji prywatnej (od strony Wołomina)

Przystanek początkowy Dworzec PKP jest usytuowany przy stacji PKP Wołomin w Wołominie. Po około 30 minutach jazdy należy wysiąść na przystanku Norwida 01. Przystanek Norwida 01 znajduje się w odległości ok. 180 metrów od bramy wejściowej do placówki.

Informacje o dostępności

Aby zapewnić wygodny dostęp do naszej placówki dla wszystkich osób, w tym osób ze specjalnymi potrzebami, przygotowaliśmy szereg udogodnień:

 1. Dostępność przystanków:
  • Przystanki autobusowe znajdują się w bliskiej odległości od naszej placówki, co minimalizuje konieczność długiego marszu.
 2. Podjazdy i windy:
  • Wejście do placówki jest wyposażone w podjazdy umożliwiające wygodne poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich oraz osób z wózkami dziecięcymi.
  • W budynku dostępna jest winda umożliwiająca łatwy dostęp do wszystkich pięter.
 3. Informacja i pomoc:
  • Nasz personel jest przeszkolony w zakresie udzielania pomocy osobom ze specjalnymi potrzebami. W razie potrzeby, prosimy o zgłoszenie się do rejestracji, gdzie udzielimy wszelkiej niezbędnej pomocy.

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji lub wsparcia, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Telefon: 22 7607 170

e-mail: sekretariat@cmradzymin.pl