Aktualności |

Wiecznie zmęczona i poirytowana?
                                                                                                        

Masz dość tego, że wiecznie brakuje Ci energii, a jedyne, o czym marzysz, to drzemka? Chciałabyś pozbyć się zmęczenia i mieć wreszcie siłę żyć, a nie tylko przetrwać kolejny dzień? Nie jesteś w tym sama. Przyczyn zmęczenia może być wiele, a można je podzielić na dwa główne rodzaje: te, które są związane ze stylem życia i sposobem żywienia, oraz te, powiązane z naszym stanem zdrowia.

Dlatego dziś zachęcamy Was do skorzystania z oferty pakietów tarczycowych. Dzięki nim możecie sprawdzić stan swojej tarczycy i dowiedzieć się, czy to właśnie ona jest przyczyną Waszego zmęczenia i braku energii.
🔸 Podstawowy pakiet tarczycowy (TSH, Ft4, Ft3, USG tarczycy);
🔸 Rozszerzony pakiet tarczycowy (TSH, Ft4, Ft3, anty-TPO – p/przeciwko peroksydazie tarczycowej, anty-TG – p/przeciwko tyreoglobulinie – białku, ATSH – p/przeciwko receptorowi TSH, USG tarczycy)
Dbaj o siebie i swoje zdrowie już dziś!

_______________________________________
Wszystkie badania wykonasz w sobotę 20 lipca 2024 r. Aby skorzystać z wyjątkowej oferty, wystarczy się z nami skontaktować osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem e-formularza https://forms.gle/dnioEyJK5dqe3W1t8t.