Lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna
W ramach Poradni świadczone są wizyty lekarskie, lekarza specjalisty ortopedy lub rehabilitacji medycznej i fizjoterapeutyczne. Obowiązuje kolejność zgłoszeń na umówione godziny wizyt (telefonicznie lub osobiście). Pacjenci bez umówionego terminu wizyty przyjmowani są tylko w przypadku wolnych miejsc.

W naszym Zakładzie Rehabilitacji pracuje wysoko wykwalifikowana kadra lekarska. Wieloletnie doświadczenie w pracy, ciągłe dokształcanie się w swoim zawodzie oraz stałe pogłębianie wiedzy i umiejętności sprawia, że nasi lekarze oferują Państwu opiekę na najwyższym poziomie oraz dostęp do najnowszych technologii i metod leczenia w dziedzinie rehabilitacji.

 

Zakres świadczeń w ramach porady lekarskiej rehabilitacyjnej
• diagnozowanie i leczenie schorzeń;
• wydanie zaleceń terapeutycznych;
• kierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne;
• wypisanie recept;
• wypisanie wniosków na zaopatrzenie ortopedyczne;

 

DO PORADNI W RAMACH NFZ WYMAGANE JEST SKIEROWANIE

Skierowaniem nie jest karta informacyjna z leczenia szpitalnego, izby przyjęć, czy szpitalnego oddziału ratunkowego. Jeżeli w karcie informacyjnej wskazana jest kontynuacja leczenia, skierowanie powinien wystawić lekarz prowadzący leczenie pacjenta w szpitalu.

Pamiętaj! Na podstawie jednego skierowania możesz zarejestrować się tylko w jednej placówce udzielającej świadczeń w danym zakresie.Pacjenci wymagający większej niż jedna liczby porad specjalistycznych z danej przyczyny, przedstawiają skierowanie tylko przy pierwszorazowym zgłoszeniu się do wybranej poradni specjalistycznej.